LOGIN
Zaloguj się lub Zarejestruj
Avatar
Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

Dołącz teraz! To nic nie kosztuje. Uzyskaj pełny dostęp aby korzystać z tej strony

Zresetować hasło - Przypomnij mi moją nazwę użytkownika

Username
Hasło
Remember me

wbmlogo

Wirtualna Biblioteka Metodyczna PCEN :: dział plików RSS

Zawartość Foldery/Pliki
(1/90)

W tym dziale znajdziecie Państwo przykłady i wzory gotowych regulaminów, pism, dokumentów niezbędnych w codziennej pracy szkoły! Każdy wzór i przykład możecie edytować, dopasować do specyfiki swojej szkoły i macie gotowe rozwiązanie!
Wszystkie dokumenty zapisane są w formatach doc, pdf lub zip.

(21/146)

Wszystkie kursy e-learningowe zostały przygotowane przy pomocy wybranego edytora:

  1. eXe - jest projektem Open Source przeznaczonym dla nauczycieli pomocnym w tworzeniu i publikacji treści nauczania oraz testów bez znajomości języka HTML lub XML. Ale nie tylko… Z powodzeniem po ten projekt może sięgnąć zwykły człowiek, jeżeli chciałby opublikować np. bloga lub prostą stronę internetową.
  2. CourseLab - jest potężnym, ale i łatwym w użyciu, e-learning'owym narzędziem. Oferuje ono programowanie w otwartym środowisku WYSIWYG i służy do tworzenia wysokiej jakości interaktywnych treści e-learningu, które mogą być publikowane w Internecie oraz Learning Management Systems (LMS np Fronter, Moodle).

W pliku do pobrania znajdują się spakowane dwie wersje kursu: jedna w standardzie HTML do uruchomienia na włąsnym komputerze lub stronie www a druga w standardzie SCROM przeznaczona do importu na platformę e-learningową np. WBTServer lub Moodle.

(2/4)
(26/236)

Przygotowane dla Państwa programy nauczania przeznaczone są dla wszystkich typów szkół. Zgodnie z obowiązyjącymi przepisami prawa program nauczania wybiera, dostosowuje lub opracowuje własny nauczyciel a zatwierdza dla swojej szkoły dyrektor (po zasięgnięciu opinii nauczycieli i rady pedagogicznej). Wszystkie przedstawione programy nauczania posiadają zgodę na nieodpłatne wykorzystanie do celów dydaktycznych zgodnie z licencją CC.

 

(0/0)
Remository 3.55 utilise les technologies PHP, SQL, CSS, JavaScript

Wymagane oprogramowanie

Aby móc przeglądać lub edytować wybrany dokument trzeba zainstalować przykładowe oprogramowanie:

  1.     Pakiet biurowy LibreOffice - http://libreoffice.softonic.pl/
  2.     Czytnik plików pdf - http://www.adobe.com/pl/products/reader.html
  3.     Program archwizujący IZArc - http://www.izarc.org/index.html

Projekt EduKom

edukom

Materiały wypracowane przez uczestników szkoleń w ramach projektu EduKom.

 

Przydatne linki

KO.jpgMEN.jpgedukom.jpglogo_cie.gifore.jpgpcen.jpgr_pokl.jpgum.jpgwup.jpgKO.jpgMEN.jpgedukom.jpglogo_cie.gifore.jpgpcen.jpgr_pokl.jpgum.jpgwup.jpg